Tak, Bali to magiczne miejsce, już samo wspomnienie o tym raju na ziemi przywołuje dreszcze. Wielu sądzi, że jest przereklamowane, ciągle słyszy się o nim w różnych aspektach. Owszem, wiele się o nim mówi, ale tylko dlatego, że jest tak wyjątkowe.

Choć Bali było postrzegane, jako kurort dla bogaczy, obfitujący tylko w luksusowe oferty, to jednak współcześnie wiele się zmieniło. Znaleźć można mniej eleganckie, ale nadal atrakcyjne hotele. Bowiem nie każdy marzy o przepychu i wyszukanym stylu.

Niemniej jednak Bali samo w sobie jest taką wisienką na torcie, która staje się kuszącą ofertą dla wielu podróżników. Nie trzeba tutaj nawet wspominać o atrakcjach związanych z tym miejscem, bowiem powiedziano już niejednokrotnie wiele na ten temat. Jednak słowa nie są wstanie opisać tych wszystkich zalet, trzeba je odkryć na swój własny sposób.

Na własnej skórze poczuć morską bryzę, posmakować smaku egzotycznych potraw, wsłuchać się w dźwięki i kulturę regionu. Ale przede wszystkim odkryć tą niebiańską ciszę.